Obvestilo

Jutri fotografiranje odpade zaradi ukrepov Covid – 19. Prestavljeno je na ugodnejši (pomladni) čas. Vaše naročilo in plačan znesek ostaneta v dobrem.

Obvestilo

V razredu smo pogrešili en delovni zvezek za matematiko Lili in Bine (1. del), zato vas prosim, da doma skupaj z otrokom preverite, če ima dva. Ob morebitni najdbi naj ga naslednji dan prinese v šolo.

Hvala za pomoč.

______________________________________________________________

Obvestilo za 1. KD se nahaja pod zavihkom Dnevi dejavnosti.

______________________________________________________________

Slovenija je že na rdečem seznamu glede obolelih za kovid. Glede na vse okoliščine se lahko pričakuje obolenja tudi na naši šoli. Da bomo na morebitno karanteno dobro pripravljeni, smo se razredničarke 2. razreda odločile, da učenci nosijo šolske potrebščine domov. V šolo prinašajo potrebščine po urniku.

______________________________________________________________

Obvestilo za 1. športni dan se nahaja pod zavihkom Dnevi dejavnosti.

______________________________________________________________

Vabilo na prvi roditeljski sestanek

Spoštovani starši,

vabimo Vas na 1. roditeljski sestanek, ki bo v četrtek, 10. 9. 2020, ob 17. uri. Za starše učencev, ki obiskujejo podaljšano bivanje, bo krajši sestanek po končanem skupnem delu.

Dnevni red

1. Razvijanje predbralnih zmožnosti (Mojca Lapanja)
  2. Preventivni ukrepi na šoli (Covid 19) in uporaba spletnih učilnic
  3. Splošne informacije in vzgojno-izobraževalne dejavnosti v šolskem letu 2020/21 in okvirni finančni načrt
  4. Kriteriji preverjanja in ocenjevanja znanja
  5. Pobude in predlogi (odgovori)

Opomba:

Dobimo se na dvorišču za šolo, kjer vas bom točno ob uri sprejela in vas pospremila do učilnice, kjer bo potekal sestanek le za našo razredno skupnost.

Obvezna je uporaba maske in lastnega pisala. Sestanka naj se udeleži le eden od staršev.

Vljudno vabljeni.

Urška Gostiša, razredničarka

(Visited 50 times, 1 visits today)
Ta vnos je bil objavljen v Nekategorizirano. Zaznamek za trajno povezavo.