Dnevi dejavnosti

Prvi kulturni dan – Začetek Bevkove bralne značke

17. 9. 2020 smo imeli 1. kulturni dan. Čas smo namenili spominu na Franceta Bevka, ker se po pisatelju imenuje naša bralna značka. Predstavili smo izbor ponujenega gradiva za branje in si ogledali knjige. Prvič v letošnjem šolskem letu smo odšli tudi v šolsko knjižnico, kjer smo prisluhnili kratki pravljici. Za zaključek so učenci izdelali knjižno kazalo.

Prvi športni dan – Pohod

V sredo, 16. 9., smo izvedli prvi letošnji pohod. V že zelo toplem jutru smo se odpravili od šole do Grilčeve ulice, mimo Psihiatrične bolnišnice Idrija in kmečkega turizma Podobnik, do Češnjic. Nazaj smo se vračali po Skirci, kjer smo si ogledali tudi stiskanje domačega jabolčnega soka. Prijazna gospa in gospod sta nam ga ponudila tudi v okušanje. Bil je krasen dan.

Obvestilo za 1. kulturni dan

V četrtek, 17. 9. 2020, bo kulturni dan: ZAČETEK BEVKOVE BRALNE ZNAČKE. Dan bo v celoti potekal na matični šoli. Učenci naj imajo s seboj kot običajno šolsko torbo in v njej zvezek za SLJ (večina ga ima že v šoli), peresnico, mapo in beležko.

Obvestilo za 1. športni dan

V sredo, 16. 9. 2020, bo športni dan: POHOD V OKOLICI IDRIJE. Učenci naj imajo s seboj manjši nahrbtnik s plastenko vode, jabolkom, papirnatimi robčki, masko in  ključem garderobne omarice ter čipom za kosilo. Malico dobijo v šoli. Primerno naj bodo oblečeni in obuti, pred odhodom v šolo naj se zaščitijo pred klopi. Prihod v šolo in odhod iz šole poteka kot na običajen šolski dan. Enako velja za kosilo in PB.

(Visited 332 times, 1 visits today)